Advertisement


Turystyka
Stróże pod mikroskopem, czyli dlaczego warto tu przyjechać

Stróże pod mikroskopem, czyli dlaczego warto tu przyjechać    Stróże - niewielka miejscowość oddalona 120 km na południe od Krakowa. Jedna z wielu podobnych, a jednocześnie inna, wyjątkowa.

Krótkie wypady - przewodnik

Krótkie wypady - przewodnik

     Stróże to doskonała baza wypadowa na jednodniowe wycieczki. Poza miejscami tak oczywistymi jak Szczawnica, Krynica, Piwniczna, Klimkówka czy Wysowa warto zobaczyć też miejsca i miejscowości mniej znane, ale nie mniej pełne uroku.


Popołudnie w Stróżach

Popołudnie w Stróżach

    Kiedy tylko pogoda dopisuje i mamy wolne popołudnie warto, zamiast spędzać czas przed telewizorem, wybrać sie na wycieczkę. Może to być spokojny spacer po naszej malowniczej okolicy, kilkugodzinna wyprawa w góry lub odwiedziny u Sądeckiego Bartnika.

Zabytki w okolicy

Zabytki w okolicy

    Małopolska jest niesamowitym regionem. Nie tylko dzieki pięknej zieleni, wspaniałym widokom, ale również swojej historii. Poniżej lista okolicznych zabytków - bardziej lub mniej znanych, które naprawdę warto zobaczyć.


Małopolskie miejsca na liście UNESCO

Małopolskie miejsca na liście UNESCO

UNESCO - Organizacja Narodów Zjednoczonych do Spraw Oświaty, Nauki i Kultury (United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization).

Sądecki Bartnik - Hotel