Advertisement


Regulamin

Regulamin strony

Strona powstała jako portal informacyjny o miejscowości Stróże i najbliższej jej okolicy.

Osoba przesyłająca materiał do publikacji na stronie oświadcza, że posiada prawa autorskie do nadesłanego tekstu, nagrania, zdjęć.

Udostępniane przez użytkowników adresy e-mail oraz inne dane związane z zapisaniem się do newslettera czy otrzymywaniem powiadomień ze strony, przechowywane są wyłącznie w tym celu i nie będą udostępniane osobom trzecim.

Redakcja dokłada wszelkich starań by publikowane dane informacyjne typu rozkłady jazdy, godziny otwarcia, dane kontaktowe były aktualne, nie biorąc jednak odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku nieaktualności tych informacji.

Dane firm i instytucji zamieszczone w informatorach pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, na prośbę zainteresowanych mogą być też dodane, edytowane lub usunięte.

Zamieszczane pod artykułami i zdjęciami komentarze wyrażają poglądy użytkowników i administratorzy nie biorą za nie odpowiedzialności. Komentarze udające wiadomość od administratora/moderatora, wulgarne, oszczercze lub zawierające groźby będą niezwłocznie po zauważeniu lub przyjęciu zgłoszenia usuwane. Usuwane mogą być również komentarze rażąco łamiące zasady interpunkcji i ortografii, niezrozumiałe, nie związane tematycznie z artykułem, kwalifikujące się jako spam: reklamowe oraz wielokrotnie wklejane pod różnymi artykułami.

Korzystanie z portalu, umieszczanie wpisów i komentarzy jest jednoznaczne z akceptacja regulaminu.

Regulamin forum stroze.com:

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres e-mail jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).


Rejestracja na forum wymaga akceptacji regulaminu.
 
Sądecki Bartnik - Hotel