Advertisement


Kolejarz jedzie do Rzeszowa
Kolejarz ze Stalą Rzeszów zagrał dotychczas osiem oficjalnych meczów w historii. Bilans spotkań jak na razie jest nieznacznie korzystniejszy dla drużyny ze Stróż. Stalowcy do tej pory wygrali dwa spotkania. Dwa zakończyły się remisem, zaś trzy zwycięstwem piłkarzy Kolejarza.
Co powinno być przestrogą dla podopiecznych Jarosława Araszkiewicza, to fakt, że te dwie porażki Kolejarz poniósł w Rzeszowie.
Po raz ostatni oba zespoły zagrały przeciwko sobie na początku zakończonej przed tygodniem rundy jesiennej. Kolejarz wygrał, ale miał ułatwione zadanie, bo gracze prowadzeni wówczas przez Czesława Palika musieli od 25 minuty pierwszej połowy grać w dziewiatkę, więc to 2:0, to był tak naprawdę najniższy wymiar kary.

Kolejarz bardzo dobrze prezentował się w meczach wyjazdowych (cztery zwycięstwa, dwa remisy, dwie porażki). A duet napastników Bartłomiej Socha (strzelił już 9 bramek) i Mariusz Mężyk (ma na swoim koncie 5 goli) postarają się o to, by trzy punkty przywieźć do Stróż.
Kolejarz do Rzeszowa jedzie w optymalnym zestawieniu, do meczowej osiemnastki nie załapał się Robert Drąg, który nadal narzeka na odnawiający się uraz.

Piłkarzy Stali czeka więc dzisiaj naprawdę trudne zadanie. Niemniej Stal również posiada sporo atutów.
W bramce zupełnie przyzwoicie prezentuje się Dmitrij Asnin, a nieco przemeblowana obrona w porównaniu z kadencją Czesława Palika popełnia znacznie mniej błędów. Wysoką formą imponuje Krzysztof Majda, a ktoś z duetu Wójcik i Gryboś na pewno postara się o zaskoczenie Tomasza Księżyca i spółki.
Mecz w Rzeszowie na stadionie przy ul. Hetmańskiej rozpocznie się w sobote o godzinie 16.00.

www.polskatimes.pl
 

Komentarze

komentarze

Jeszcze nie ma komentarzy do tego artykułu...Strona 1 z 0 ( 0 komentarze )

Wpisz komentarz poniżej.

* Podanie adresu e-mail nie jest obowiazkowe. Nie będzie on wyświetlany, jest widoczny tylko dla administratora

Sądecki Bartnik - Hotel