Kolejarz wygrał!
Kibice długo czekali na taki wynik. Czy Kolejarz powrócił do formy?

Relacja z meczu pochodzi z serwisu kolejarz.net:

Godz. 13.00: ŁKS Łomża - Kolejarz Stróże 0:3 (0:2) - koniec meczu Bramki: 0:1 - Księżyc 4m;  0:2 - Lipecki 26m;  0:3 - Księżyc 79m

W 4. minucie Tomasz Księżyc strzałem z 16 metrów uzyskuje prowadzenie dla Kolejarza. Mecz toczy się w wolnym tempie. Nie ma sytuacji strzeleckich. W 20. minucie gospodarze wykonują rzut wolny, ale Łukasz Tarnowski trafia prosto w bramkarza Kolejarza. Niestety, w 26. minucie jest już 0:2. Krzysztof Lipecki strzałem po długim rogu pokonuje Kamila Olsztyńskiego. Biało-czerwoni po stracie drugiego gola ruszają do śmielszych ataków, ale do przerwy wynik nie ulega zmianie.

W drugiej połowie na boisku niewiele ciekawego się dzieje. Lekką przewagę uzyskują łomżanie, jednak niewiele z tego wynika. Nie jest to wielkie widowisko. Niestety, w 79 minucie obrońcy ŁKS-u popełniają błąd, który na trzeciego gola dla gości zamienia Księżyc. W składzie ŁKS-u debiutuje Kamil Olszyński. 22-letni bramkarz występował ostatnio w Vasa IFK (fińska I liga).

ŁKS Łomża - Kolejarz Stróże 0:3