Advertisement


Kolejarz obudzi się po wstrząsie?
Grzegorz Piechna do końca rundy nie zagra już w Kolejarzu.

Po pięciu przeganych z rzędu w Kolejarzu Stróże głowy polecieć musiały – i tak się stało. Zamiast rywalizować o pierwsze miejsce z KSZO i Sandecją, kolejarska lokomotywa pędzi do strefy barażowo-spadkowej.

Podziękowano najlepiej zarabiającemu graczowi ze Stróż, Grzegorzowi Piechnie i obrońcy, Macinowi Kośmickiemu. Trener Osyra mówił przed rundą wiosenną że Piechna jeszcze udowodni swoją przydatność. Dziś trenera Osyry w Kolejarzu już nie ma. Choć Piechna świetnie się spisywał przed sezonem i zdobył na wiosnę dla Kolejarza trzy bramki, z niejsnych do końca przyczyn w Łowiczu się nie pojawił, nie informując o tym trenera Hajdę.

Tłumaczył się problemami rodzinnymi, ale zarząd klubu nie dał temu wiary i nie chce odnosić się do całej sytuacji. Faktem jest, że Piechna dzisiaj w Stóżach na boisko nie wybiegnie.

- Nie chcę tego komentować – mówi Piechna. - Rozwiązałem umowę za porozumieniem stron. Z menedżerem Grzegorzem Kogutem rozstałem się w dobrej komitywie. Prawdopodobnie decyzja o podziękowaniu mi należała do trenera Hajdy i senatora Koguta. Cóż, takie jest piłkarskie życie, nie wszystko się zawsze udaje. Do czerwca nie mogę nigdzie zagrać.

Razem z Piechną Stróże opuszcza Kośmicki. Spodziewano się, że zostanie podporą defensywy, ale miał problemy z przebiciem się do pierwszego składu.

-Musiało być jakieś cięcie, drużyna musiała przeżyć jakiś wstrząs – wyjaśnia menedżer stróżan, Grzegorz Kogut. - Niektórym wydawało się, że złapali w Stróżach Pana Boga za nogi, ale się grubo pomylili. Piechna tłumaczył swoją absencję kłopotami zdrowotnymi w rodzinie, ale do tego wolałbym się nie odnosić. Na tym koniec, do czerwca wszyscy zostają w klubie.

 

Polska Gazeta Krakowska 22.04.2009

 

Komentarze

komentarze
swój, 2009-04-27 18:11

Menadżer od siedmiu boleści,zna się na piłce że cho, cho.Sam kiedyś za nią gonił,i tylko gonił,a dzisiaj krytyk!!!Najlepiej to jest przecież rządzić.


 1 
Strona 1 z 1 ( 1 komentarze )

Wpisz komentarz poniżej.

* Podanie adresu e-mail nie jest obowiazkowe. Nie będzie on wyświetlany, jest widoczny tylko dla administratora

Sądecki Bartnik - Hotel