Advertisement


Sędzia i poseł SLD "załatwił" Kolejarza?
Nie milkną echa derbowego meczu między Sandecją Nowy Sącz a Kolejarzem Stróże, przegranym przez tych ostatnich 3 do 2. Po meczu rozpętała się mała polityczna burza.


Po wątpliwym karnym, senator Kogut opuścił stadion, a menedżer zespołu ze Stróż Grzegorz Kogut głośno mówił o grubym nieporozumieniu, jakim było wyznaczenie na sędziego głównego zawodów posła SLD. Warto dodać, że wiceprezes Kolejarza Stanisław Kogut to senator PiS. Na wypowiedź Grzegorza Koguta zareagował Stanisław Kaim, przewodniczący rady powiatowej SLD w Sączu.

- Nie dziwię się szukaniu uzasadnienia wyniku po przegranym meczu i wczuwam się w rozgoryczenie wynikające z kolejnych porażek - mówi były wiceprezydent miasta. - Nie mogę jednak pojąć, jak przebieg i wynik meczu można sprowadzić do kwestii politycznych. Zarzut panów Kogutów, jakoby wpływ na wynik meczu piłkarskiego miał fakt, że arbitrem był wyznaczony przez PZPN poseł SLD, jest absurdalny. Życzę działaczom Kolejarza, aby w przyszłości, po ewentualnych porażkach, szukali bardziej racjonalnego uzasadnienia.

- Nie doszukuję się w decyzjach arbitra podtekstów politycznych - powiedział nam wczoraj senator Stanisław Kogut. - Wypowiedź syna to wyraz rozgoryczenia, jakie i ja podzielam po tym, w jaki sposób Kolejarz jest traktowany przez sędziów. Nie wiem, komu i dlaczego zależy, by klub z małej wioski nie grał w I lidze. Jesteśmy rozgoryczeni, ale nie powiedzieliśmy ostatniego słowa. Gratuluję zwycięstwa Sandecji, ale do końca jeszcze 10 kolejek i wszystko jest możliwe.
Obszerny wywiad, jakiego udzielił nam na wyłączność senator Stanisław Kogut, opublikujemy jutro.

 POLSKA Gazeta Krakowska
 

Komentarze

komentarze
zyz, 2009-04-23 21:12

No po ostatnim meczu też nic ciekawego!Ciekaw jestem całej tej prawdy,myślę że tu jednak zupełnie o coś innego idzie!

zasmucony, 2009-04-16 18:50

Te dobre czasy dla Kolejarza to się już skończyły.Kto tu z naszych gra,wszystkich dobrych się pozbyli,a teraz kupić to jest strach.Ciągle się słyszy o tym bałaganie w piłce.Nasi też święci nie byli.

kibic, 2009-04-16 12:15

Kolejarz wreszcie powinien grać, jak za najlepszych czasów i przegonić w tabeli Sandecję, czyli ukończyć rozgrywki na 3 miejscu.

oko, 2009-04-11 22:54

Teraz po meczu Kolejarz - Przebój to nie wiem czy śmiać się czy płakać bo styl w jakim Kolejarz przegrał to szkoda gadać.A jeśli chodzi o koniec sponsorowania to w grę wchodzą za duże pieniądze które wpływają pod szyld powiedzmy Kolejarz i nie tylko!!!aby sie wycofać.A Osyra trochę sobie niby popracował zgarną kasę i po prostu widząc co się dzieje zwiał i tyle zostawiając ten cały majdan Hajdzie.

on, 2009-04-11 18:00

A po dzisiejszym meczu to na kogo się pan Senator obrazi?Przecież to tylko gra,ktoś musi przegrać,(aby inny,nie zawsze lepszy wygrywał)...

rozsądek, 2009-04-11 16:48

a ja myśle że to nic innego tylko zrobienie szumu na pół Polski, aby rozsławić swoją sławę (albo głuptę)! Za nie dugo już przeczytacie w gazetach, że to tylko słowa wypowiedziane pod wpływem emocji i że Kogut nie zrobiłby tego kibiciom i proszących go ludzi! Żal...

ja, 2009-04-09 19:10

Wygląda na to,że szuka się na siłę winnych.Przecież aż tak dobrze ten Kolejarz to nie gra.Co do pana Senatora to faktycznie chyba wykręt,bo tyle było szumu wokół nowego stadionu a teraz cisza!!!

ZANIEPOKOJONY, 2009-04-09 11:01

Ponoć Senator definitywnie zrywa z piłką nożną, czy zatem wybuduje nowy stadion? Czy to pretekst żeby się wykręcić od tego?


 1 
Strona 1 z 1 ( 8 komentarze )

Wpisz komentarz poniżej.

* Podanie adresu e-mail nie jest obowiazkowe. Nie będzie on wyświetlany, jest widoczny tylko dla administratora

Sądecki Bartnik - Hotel