Advertisement


Osyra złożył rezygnacje! Jest już nowy trener.
Ta wiadomość ma rangę megasensacji! Nowym trenerem Kolejarza został "stary" szkoleniowiec kolejowych Mirosław Hajdo.    

Po dwóch porażkach z rzędu i utracie 6 punktów z rywalami klasy "średniej" wszyscy spodziewali się zmian w ekipie ze Stróż. Wprawdzie zarząd Kolejarza Stróże po męskiej rozmowie z Osyrą dał mu jeszcze jedną szansę, którą miał być derbowy mecz z Sandecją Nowy Sącz. Ten jednak z niej nie skorzystał i po 7 miesiącach pracy w Stróżach powiedział "dość". Sam napisał rezygnację z posady szkoleniowca trójkolorowych i dzisiaj (30 marca) w godzinach popołudniowy złożył na ręce działaczy Kolejarza. Jak sam mówi jego decyzja jest ostateczna. Być może wkrótce poznamy kulisy tego postanowienia.


fot. Polska - GK
Lokomotywa ze Stróż, nie pozostała jednak długo bez napędu. W klubie liczyli się z ewentualną dymisją Osyry i mieli przygotowany plan awaryjny. Dla niektórych może to być szok, ale nowym szkoleniowcem kolejowych został Mirosław Hajdo. Osoba dobrze znana kibicom ze Stróż.

Był piłkarzem Pogórza Pleśna, Tarnovii Tarnów, Garbarni Kraków oraz Górnika Wieliczka. Jako trener prowadził grupy młodzieżowe Cracovii, przez 7 kolejek był samodzielnym trenerem seniorów Cracovii oraz asystentem trenera. Trenował również drużyny Dalina Myślenice oraz MKSK-u Alwernia. Od maja 2006 do września 2008 był szkoleniowcem Kolejarzy ze Stróż. Jego miejsce zajął wspominany wcześniej Wojkciech Osyra, by ironią losu ustąpić mu teraz miejsca.

   Wspomnijmy jeszcze, że Hajdo po rozstaniu się z Kolejarzem rozpoczął prace w Kmicie Zabierzów, ta jednak wycofała się z rozgrywek I ligi pozostawiając swojego nowego trenera bez pracy.
www.kolejarz.net
 

Komentarze

komentarze
zyz, 2009-04-02 14:13

Fajne,zawodnicy zapieprzyli-trener do odejścia.

swój, 2009-04-02 14:11

Dziwię się, tylko że po takim potraktowaniu zgodził się wrócić.


 1 
Strona 1 z 1 ( 2 komentarze )

Wpisz komentarz poniżej.

* Podanie adresu e-mail nie jest obowiazkowe. Nie będzie on wyświetlany, jest widoczny tylko dla administratora

Sądecki Bartnik - Hotel