Advertisement


Hajdo: Odchodzę z podniesioną głową

Z Mirosławem Hajdo, byłym trenerem Kolejarza Stróże, rozmawia Dariusz Grzyb

Pana zwolnienie z funkcji szkoleniowca nie było aż tak wielkim zaskoczeniem w środowisku. Sam Pan niedawno zastanawiał się nad pracą w innym klubie. A ofert nie brakowało.

To prawda. Robienie sensacji z tego, że nie pracuję w Kolejarzu, jest śmieszne. Sam powoli miałem dość tej pracy. I powiem szczerze, gdybym drugi raz otrzymał propozycję z Kolejarza to na pewno jej nie przyjmę. Odchodzę z Kolejarza z podniesioną głową. Wyniki przemawiają za mną. Zostawiam zespół, który do drugiego miejsca traci zaledwie dwa punkty.

Zarzuty skierowane pod Pana adresem są jednak konkretne. Konflikt z zawodnikami, nietrafione transfery, granie tymi samymi składami

Przecież to śmieszne zarzuty i wyssane z palca. O jakim konflikcie z zawodnikami można mówić? Proszę zapytać zawodników, to powiedzą prawdę. Ja byłem z zespołem, broniłem chłopaków. A transfery? Kiedy sprowadziłem Towarnickiego mówiono, że nie nadaje się do gry. Teraz się go chwali za bardzo dobrą grę. Zawiślak prezentuje się nieźle, Kandyzie do momentu kontuzji grał bardzo dobrze. Gryźlak też prezentuje się nieźle. Ja lubię, kiedy zarzuty skierowane pod moim adresem są konkretne, a nie są to wymysły.

Pozostaje sprawa wychowanków, na których Pan nie stawiał.

Proszę zauważyć, że Szymczyk i Armatys grali w naszym zespole i nawet zdobywali gole. Ostatnio Armatys miał problemy z zębem, a Szymczyk był kontuzjowany. To jak mogłem z nich w pełni skorzystać? U mnie każdy piłkarz otrzymywał szansę, ale pod warunkiem, że prezentował się dobrze.

Jakie ma Pan plany?

Na pewno nie będę odpoczywał, bo odpoczywa się w grobie. Przeanalizuję oferty jakie się pojawiają i być może jeszcze w tym sezonie zagram... przeciwko Kolejarzowi.

Ma Pan konkretną propozycję?

Czy konkretna? To za duże słowo. Powiem inaczej. Otrzymałem wstępną propozycję.

Zapowiedział Pan grilla dla zespołu. Kiedy nastąpi pożegnanie?

Jadę właśnie do Stróż, aby się rozliczyć, trenerom postawić koniak. Drużyna po meczu z Łomżą będzie miała grilla i piwo. Kibicom chciałbym podziękować za wsparcie.

Polska Gazeta Krakowska 17.09.2008

 

 

Komentarze

komentarze
kks, 2008-09-24 21:52

hajdo byl dobrym trenerem dla sprowadzanych zawodnikow jego nieitersowala mlodziez ze stroz jak zagral dobrze to nielapal sie doskladu azeby niebyl kokurecja dla jego pupilow

obserwator, 2008-09-18 22:02

Moim zdaniem to zaczyna się nerwówka w klubie.Trener Hajdo odszedł bo ? wiele tu pisać lecz lepiej na razie zamilknąć.Moim zdaniem jak ten balon pęknie to będzie dużo szumu.Miał facet swoje zdanie i niepasował do zespołu.

KOLO, 2008-09-18 17:25

UUUUUUUUUUUUUU taka strata dla klubu to boli!!!
Panie trenerze Hajdo dziękuje za to co Pan zrobił dla Kolejarza - my kibicy nigdy tego nie zapomnimy.

marcin, 2008-09-18 16:58

'Zawiślak i Kandyzie' ?? co jest?

MIRO pełen szacunek dla ciebie! Kolejny trener potraktowany jak pies...

kks, 2008-09-17 22:58

Zgadzam się.

kibic, 2008-09-17 22:06

Szkoda takiego trenera....dawno w Stróżach nie było osoby na tym stanowisku która trzymałaby zawodników twardą ręką...


 1 
Strona 1 z 1 ( 6 komentarze )

Wpisz komentarz poniżej.

* Podanie adresu e-mail nie jest obowiazkowe. Nie będzie on wyświetlany, jest widoczny tylko dla administratora

Sądecki Bartnik - Hotel