Advertisement


II liga: Górnik gromi, Kolejarz remisuje

Przebywający na zgrupowaniu w okolicach Wisły piłkarze Kolejarza Stróże rozegrali kolejne sparingowe spotkanie. Tym razem gościli w Sosnowcu.

Po pierwszej bezbramkowej i wyrównanej połowie, na początku drugiej gola zdobył Słowak Jaroslav Machovec. To młodzieżowy reprezentant swojego kraju, który był bliski podpisania kontraktu z Ruchem Chorzów. Przejął on piłkę zagraną przez Prokopa do Księżyca i uderzył w środek bramki. Piłka przeleciała nad głową Towarnickiego i wpadła do siatki.

Kolejarz szybko wyrównał. Ładnym uderzeniem z dystansu popisał się Marcin Stefanik. Zdobył gola z ok. 30 metrów! Zagłębie mogło rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść, ale w 70 min po uderzeniu Dawida Bartosa piłka trafiła w poprzeczkę. - I my mieliśmy jeszcze kilka sytuacji, m.in. dwóch nie wykorzystał Chlipała - mówi drugi trener Tadeusz Kantor.

Podczas meczu kontuzji nabawił się Rafał Gadzina i zszedł w 40 min. Już ostatnio były napastnik Glinika/Karpatia uskarżał się na problemy z nogą.

Zagłębie Sosnowiec - Kolejarz Stróże 1:1 (0:0).
Bramki: Machovec 52 - Stefanik 60
Kolejarz: Pyskaty (46 Towarnicki) - Grunt (46 Armatys), Niane (46 Sierant), Księżyc, Walęciak (46 Kandyfer) - Zawiślan (46 Basta), Prokop, Stefanik, Frankiewicz (46 Gryźlak) - Dudziński (46 Drąg), Gadzina (40 Chlipała).

Kolejarz kończy zgrupowanie w najbliższą sobotę.

www.polskatimes.pl

 

 

Komentarze

komentarze

Jeszcze nie ma komentarzy do tego artykułu...Strona 1 z 0 ( 0 komentarze )

Wpisz komentarz poniżej.

* Podanie adresu e-mail nie jest obowiazkowe. Nie będzie on wyświetlany, jest widoczny tylko dla administratora

Sądecki Bartnik - Hotel