Advertisement


Reklama w lokalnym portalu Stróż i okolic

Bądź skuteczny - zareklamuj się w portalu stroze.com! 
Chcesz złożyć zamówienie? Aby otrzymać spersonalizowaną ofertę skontaktuj się z nami!


Stroze.com to prężnie rozwijający się portal lokalny Stróż i okolic. Jego popularność oraz liczba odwiedzin wzrasta z dnia na dzień, co sprawia że staje się idealnym miejscem reklamowym produktów oraz usług lokalnych.

Reklama w portalu to stosunkowo niedrogi sposób na dotarcie do starannie wyselekcjonowanego klienta docelowego ze Stróż oraz najbliższych okolic.
To także szansa na zainteresowanie swoimi produktami i usługami odwiedzających Stróże, którzy przed przyjazdem odwiedzają nasz portal.

Wykupując reklamę, przyczyniasz się także do rozwoju portalu, który staje się wiodącym źródłem informacji oraz aktualności lokalnych.

Oferujemy następujące, starannie wyselekcjonowane formy reklamowe*:

 • Reklama graficzna w prawym panelu strony

   
 • Reklama tekstowa w prawym panelu strony

   
 • Reklama w bannerze głównym, poziomym banner o wymiarach 760 x 150 px

   
 • Artykuł sponsorowany - forma reklamy cechująca się dużą skutecznością. Dzięki temu, że artykuł sponsorowany ma charakter informacyjny i jest wyświetlany wśród innych artykułów, odbiorcy podchodzą do niego zupełnie inaczej niż w przypadku standardowych reklam.

Dostępne są dwa sposoby rozliczania reklamy:

 1. za pojedyncze wyświetlenie reklamy: można wykupić dowolną ilość wyświetleń od 1 000 w górę, koszt waha się w zależności od wielkości i pozycji reklamy od 10-45 złotych netto za każdy tysiąc wyświetleń

   
 2. ryczałt (za okres wyświetlania reklamy): klienci, którzy z góry chcą dokładnie wiedzieć jaki będzie koszt reklamy w danym okresie najchętniej zamawiają reklamę w systemie ryczałtowym, płacąc nie za ilość wyświetleń, lecz okres czasu przez jaki reklama jest wyświetlana

Średnie ceny poszczególnych form reklamowych:
 • reklama graficzna - 50-150 PLN netto miesięcznie

   
 • reklama tekstowa - 30-70 PLN netto miesięcznie

   
 • reklama w bannerze głównym - 200-350 PLN netto miesięcznie

   
 • artykuł sponsorowany - 7-11 PLN netto za każdą dobę wyświetlania tzw. leada do artykułu w paczkowaniu na stronie głównej (artykuł jest dostępny w archiwum nawet po zakończeniu emisji na stronie głównej)
 Istnieje możliwość negocjacji ceny, głównym wyznacznikiem udzielanego rabatu jest okres czasu na który zamawiana jest reklama (nawet do 40%!). Przy większych zamówieniach bezpłatnie wykonujemy projekt reklamy (w przypadku reklam graficznych). Dbamy o to, by reklama klienta prezentowała się jak najlepiej, dbamy też o to, by ilość reklam na stronie nie była zbyt duża w celu zapewnienia najwyższej skuteczności. 

Wystawiamy faktury VAT.

*Potrzebujesz innej formy reklamowej, nie wylistowanej powyżej? Zapytaj, to nic nie kosztuje!
 
Sądecki Bartnik - Hotel