Advertisement


Echa meczu Kolejarza z Górnikiem Łęczna

Cóż to był za mecz! Pięć bramek, wspaniała atmosfera. To spotkanie na pewno zostanie zapamiętane. 

 

"Wielkie emocje towarzyszyły wczorajszemu spotkaniu w Stróżach.[...] Górnik w swoich przedmeczowych wypowiedziach zapowiadał twardą walkę. Chciał przede wszystkim zrehabilitować się za jesienną porażkę na swoim obiekcie. Tym czasem musiał po raz drugi w sezonie uznać wyższość kolejarskiej drużyny! [...]

Jestem niezwykle szczęśliwy z wygranej - mówił po meczu trener Mirosław Hajdo. To był mecz, w którym wydarzenia zmieniały sie jak w kalejdoskopie. Raz prowadziliśmy my, zaraz był remis i na prowadzenie wyszedł Górnik. Do końca wierzyłem w swój zespół. I gratuluję chłopakom ambitnej walki" 

Polska Gazeta Krakowska, 07.04.2008 

 

"Cóż to był za mecz! Pięć bramek, wspaniała atmosfera. Kiedy to ostatnio mięliśmy taki mecz w Stróżach? To spotkanie na pewno zostanie zapamiętane.

Kolejarz Stróże, śmiało można tak zadeklarować, zagrał swoje najlepsze spotkanie w tym sezonie. Można było się dopatrzyć błędów w grze, ale liczy się wynik końcowy i fakt, że Kolejarz walcząc, pokonał Górnika Łęczna. Lider okazał się nie tak straszny jak by się wydawać mogło, choć łatwy nie był do pokonania. Po pierwszej połowie do szatni obydwie drużyny schodziły z punktem w kieszeni, po drugiej ze zwycięstwa, 3-2 cieszył się Kolejarz. Kibice, trenerzy i oczywiście piłkarze po końcowym gwizdku oszaleli ze szczęścia, nareszcie można powiedzieć, że jest dobrze, oby ten mecz był początkiem dobrej drogi „lokomotywy”.

Mirosław Hajdo, trener Kolejarza dla Dziennika Polskiego:

- Oczywiście cieszę się ze zdobycia kompletu punktów, w dodatku po dobrej grze w wykonaniu moich podopiecznych. Zwycięstwo nad liderem zawsze ma swoja wymowę. Wygraną dedykuję jednak wszystkim tym, którzy szydzili mojej drużyny i z uzyskiwanych przez nią wyników. Myślę, że chłopcy dzisiaj udowodnili, że wiele potrafią i że stać ich na zwyciężanie w potyczkach z każdym trzecioligowym rywalem.

Krzysztof Chrobak, trener Górnika dla Dziennika Polskiego:

- To był dobry mecz, mógł się chyba podobać publiczności. Gratuluję rywalom zwycięstwa. Mam jednak dwa krytyczne spostrzeżenia. Pierwsze kieruję pod adresem sędziego, który w niektórych momentach, szczególnie w ostatnim kwadransie, trochę faworyzował gospodarzy. Druga uwaga odnosi się do stanu murawy. Na takim jak w Stróżach boisku nie powinno się rozgrywać trzecioligowych spotkań."

kolejarz.net

 

Zdjęcia z niedzielnego spotkania Kolejarz Stróże - Górnik Łęczna już wkrótce na portalu kolejarz.net

 

Komentarze

komentarze

Jeszcze nie ma komentarzy do tego artykułu...Strona 1 z 0 ( 0 komentarze )

Wpisz komentarz poniżej.

* Podanie adresu e-mail nie jest obowiazkowe. Nie będzie on wyświetlany, jest widoczny tylko dla administratora

Sądecki Bartnik - Hotel