Pierwsze zwycięstwo Kolejarza

Po naprawdę dobrej grze mamy upragnione zwycięstwo.

Długo czekaliśmy w rundzie wiosennej na zwycięstwo naszej drużyny, ale dziś udowodnili, że potrafią grać. Z naprawdę godnym rywalem wygrali 3:2.

Już po dwudziestu minutach gry Stefanik oddał celny strzał do bramki Górnika, na rewanżowego gola goście nie dali nam długo czekać. Strzałem Piesia wynik został wyrównany i taki utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Druga połowa rozpoczęła się golem Górnika i był to ostatni gol naszych gości w dzisiejszym spotkaniu.

W 75' Dudziński celnym strzałem osiągnął remis i do prawie ostatniej minuty utrzymywał się taki właśnie wynik. Jednak powtórny gol Stefanika w 89' zmienił sytuację i dał drużynie Kolejarza upragnione zwycięstwo.