Advertisement


Kolejarz Stróże ciągle pozostaje bez zwycięstwa
Trwa fatalna passa Kolejarza.


W trzecim wiosennym spotkaniu nie zdołali oni wygrać spotkania. Trener Mirosław Hajdo nie miał wesołej miny i trudno się dziwić.

Kolejarz ma na swoim koncie dwie porażki [...] i remis z Okocimskim. To znacznie mniej niż zakładano przed wiosenną rundą. A zakładano w trzech pierwszych potyczkach siedem oczek.

Zagraliśmy przeciwko Okocimskiemu bardzo nieskutecznie – mówi Marian Kogut, kierownik Kolejarza. Drużyna stwarzała sobie sytuacje, ale trzeba je było wykorzystać myśląc o zwycięstwie. Trener Mirosław Hajdo ma o czym myśleć. [...]

Początek wczorajszego spotkania należał do Okocimskiego. Szybko strzelony gol ustawił spotkanie.

Już w 4' po faulu Księżyca goście wykonywali rzut wolny. Zagraną piłkę trącił głową Gryboś i ta trafiła do siatki. Ireneusz Gryboś jest wychowankiem Kolejarza i mieszkańcem Stróż. Piłkarzem, który zgłaszał akces do drużyny, ale jakoś nie przekonał do siebie działaczy i sztabu trenerskiego. Ten wczorajszy gol to jego mały rewanż.

Na wyrównanie gospodarze czekali do 37'. Wówczas to D. Basta otrzymał piłkę w polu karnym i skierował ją do siatki. Uczynił to głową. Wcześniej na listę strzelców mógł wpisać się Wójcik ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gości.

W drugiej połowie więcej z gry mieli gospodarze. [...]

Zespół ze Stróż ambitnie walczył do końca i nawet pokusił się o celne trafienie.

W ostatniej minucie miejscowi zdobyli gola. Do siatki trafił Stefanik, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną Wójcika. Marzenia o zwycięstwie prysnęły. Sytuacja z ostatniej minuty była dość kontrowersyjna. Kilku sędziów obserwujących to spotkanie w roli kibiców nie chciało się zgodzić z decyzją kolegi po fachu.

Czy wczorajszy remis spowoduje nerwowe ruchy w kolejarskim klubie?

Mirosław Hajdo dalej pozostaje na swoim stanowisku i wydaje się to być słuszną decyzją. [...]

 

Polska Gazeta Krakowska 31.03.2008 

 

Komentarze

komentarze
;), 2008-04-03 18:02

Nie wygrali, bo mnie nie było na meczu.


 1 
Strona 1 z 1 ( 1 komentarze )

Wpisz komentarz poniżej.

* Podanie adresu e-mail nie jest obowiazkowe. Nie będzie on wyświetlany, jest widoczny tylko dla administratora

Sądecki Bartnik - Hotel