Advertisement


III liga, IV grupa - terminarz rundy wiosennej

Terminarz rozgrywek 4 grupy III ligi.


18 Kolejka 15 - 16 marca

   
15.03 Sobota g. 14:00   Górnik Łęczna - Wierna Małogoszcz
16.03 Niedziela g. 14:30   Górnik Wieliczka - Avia Świdnik
15.03 Sobota g. 14:00   Sandecja - Łada Biłgoraj
16.03 Niedziela g. 13:00   Hetman Zamość - Resovia
15.03 Sobota g. 15:00   Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń
15.03 Sobota g.15:00   Stal Rzeszów - Przebój Wolbrom
16.03 Niedziela g. 14:00   Kolejarz - Naprzód Jędrzejów
16.03 Niedziela g. 15:00   Okocimski - KSZO Ostrowiec
    Pauza: Hutnik Kraków.


19 Kolejka 19 - 22 marca

 
21.03 Sobota g. 15.00   Okocimski - Górnik Łęczna
19.03 Czwartek g. 17:00   KSZO Ostrowiec - Kolejarz
21.03 Sobota g. 14:00   Naprzód Jędrzejów - Stal Rzeszów
18.03 Środa g 15:00   Hutnik Kraków - Wisłoka Dębica
21.03 Sobota g. 12:00   Orlęta Radzyń P. - Hetman
21.03 Sobota g. 12:00   Resovia - Sandecja Nowy Sącz
21.03 Sobota g. 14:00   Łada Biłgoraj - Górnik Wieliczka
21.03 Sobota g. 14:00   Avia Świdnik - Wierna M.
    Pauza: Przebój Wolbrom

20 Kolejka 29 - 30 marca

   
29.03 Sobota g. 15:00   Górnik Łęczna - Avia Świdnik
29.03 Sobota g. 15:00   Wierna Małogoszcz - Łada Biłgoraj
29.03 Sobota g. 12:00   Górnik Wieliczka - Resovia
29.03 Sobota g. 13:00   Sandecja - Orlęta Radzyń P.
30.03 Niedziela g. 13:00   Hetman Zamość - Hutnik Kraków
29.03 Sobota g. 15:00   Wisłoka Dębica - Przebój Wolbrom
30.03 Niedziela g. 11:00   Stal Rzeszów - KSZO Ostrowiec
30.03 Niedziela g. 15:00   Kolejarz - Okocimski
    Pauza: Naprzód Jędrzejów

21 Kolejka 5 - 6 kwietnia

   
06.04 Niedziela g. 15:00   Kolejarz - Górnik Łęczna
06.04 Niedziela g. 16:00   Okocimski - Stal Rzeszów
06.04 Niedziela g. 16:00   Naprzód Jędrzejów - Wisłoka Dębica
05.04 Sobota g 15:00   Przebój W. - Hetman Zamość
05.04 Sobota g. 16:00   Hutnik Kraków - Sandecja
06.04 Niedziela g. 15:00   Orlęta Radzyń - Górnik Wieliczka
05.04 Sobota g. 16:00   Resovia - Wierna Małogoszcz
06.04 Niedziela g. 16:00   Łada Biłgoraj - Avia Świdnik
    Pauza: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

22 Kolejka 12-13 kwietnia

   
12.04 Sobota g. 16:30   Górnik Łęczna - Łada Biłgoraj
12.04 Sobota g. 15:00   Avia Świdnik - Resovia
12.04 Sobota g. 16:00   Wierna Małogoszcz - Orlęta
11.04 Piątek g. 16:00   Górnik Wieliczka - Hutnik Kraków
12.04 Sobota g. 15:00   Sandecja - Przebój Wolbrom
12.04 Sobota g. 15:00   Hetman Z. - Naprzód Jędrzejów
12.04 Sobota g. 16:00   Wisłoka Dębica - KSZO Ostrowiec
12.04 Sobota g. 16:00   Stal Rzeszów - Kolejarz
    Pauza: Okocimski KS Brzesko

23 Kolejka 16 kwietnia


   
16.04 Środa g. 16:30   Stal Rzeszów - Górnik Łęczna
16.04 Środa g. 17:00   Okocimski - Wisłoka Dębica
16.04 Środa g. 17:00   KSZO Ostrowiec - Hetman
16.04 Środa g. 16:30   Naprzód Jędrzejów - Sandecja
16.04 Środa g. 16:00   Przebój W. - Górnik Wieliczka
16.04 Środa g. 16:00   Hutnik Kraków - Wierna M.
16.04 Środa g. 16:00   Orlęta Radzyń P. - Avia Świdnik
16.04 Środa g. 16:00   Resovia - Łada Biłgoraj
    Pauza: Kolejarz Stróże.

24 Kolejka 19 - 20 kwietnia

   
20.04 Niedziela g. 16:30   Górnik Łęczna - Resovia
20.04 Niedziela g. 16:00   Łada Biłgoraj - Orlęta Radzyń P.
20.04 Niedziela g. 16:00   Avia Świdnik - Hutnik Kraków
19.04 Sobota g. 16:00   Wierna M. - Przebój Wolbrom
19.04 Sobota g. 12:00   Górnik W. - Naprzód Jędrzejów
19.04 Sobota g. 16:00   Sandecja - KSZO Ostrowiec
20.04 Niedziela g. 16:00   Hetman Zamość - Okocimski
20.04 Niedziela g. 16:00   Wisłoka Dębica - Kolejarz
    Pauza: Stal Rzeszów

25 Kolejka 26 - 27 kwietnia

   
26.04 Sobota g. 17:00   Stal Rzeszów - Wisłoka Dębica
27.04 Niedziela g. 16:00   Kolejarz - Hetman Zamość
26.04 Sobota g. 17:00   Okocimski - Sandecja
26.04 Sobota g. 17:00   KSZO Ostrowiec - Górnik W.
27.04 Niedziela g. 16:30   Naprzód Jędrzejów - Wierna M.
26.04 Sobota g. 16:00   Przebój Wolbrom - Avia Świdnik
26.04 Sobota g. 16:00   Hutnik Kraków - Łada Biłgoraj
27.04 Niedziela g. 16:00   Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia
    Pauza: Górnik Łęczna.

26 Kolejka 30 kwietnia - 1 maja

   
30.04 Środa g. 17:00   Górnik Łęczna - Orlęta Radzyń P.
01.05 Czwartek g. 17:00   Resovia - Hutnik Kraków
01.05 Czwartek g. 17:00   Łada Biłgoraj - Przebój W.
30.04 Środa g. 15:30   Avia Świdnik - Naprzód J.
30.04 Środa g. 17:00   Wierna M. - KSZO Ostrowiec
30.04 Środa g. 17:00   Górnik Wieliczka - Okocimski
30.04 Środa g. 17:00   Sandecja Nowy Sącz - Kolejarz
01.05 Czwartek g. 16:00   Hetman Zamość - Stal Rzeszów
    Pauza: Wisłoka Dębica.

27 Kolejka 3 - 4 maja

   
03.05 Sobota g. 17:00   Wisłoka Dębica - Górnik Łęczna
03.05 Sobota g. 17:00   Stal Rzeszów - Sandecja
03.05 Sobota g. 17:00   Kolejarz - Górnik Wieliczka
04.05 Niedziela g. 17:00   Okocimski - Wierna Małogoszcz
03.05 Sobota g. 17:00   KSZO Ostrowiec - Avia Świdnik
04.05 Niedziela g. 17:00   Naprzód Jędrzejów - Łada Biłgoraj
04.05 Niedziela g. 16:00   Przebój Wolbrom - Resovia
04.05 Niedziela g. 17:00   Hutnik Kraków - Orlęta Radzyń P.
    Pauza: Hetman Zamość

28 Kolejka 10 - 11 maja

   
10.05 Sobota g. 17:00   Górnik Łęczna - Hutnik Kraków
11.05 Niedziela g. 17:00   Orlęta Radzyń - Przebój Wolbrom
10.05 Sobota g. 17:00   Resovia - Naprzód Jędrzejów
11.05 Niedziela g. 17:00   Łada Biłgoraj - KSZO Ostrowiec
10.05 Sobota g. 17:00   Avia Świdnik - Okocimski
10.05 Sobota g. 17:00   Wierna Małogoszcz - Kolejarz
09.05 Piątek g. 17:00   Górnik Wieliczka - Stal Rzeszów
11.05 Niedziela g. 16:00   Hetman Zamość - Wisłoka Dębica
    Pauza: Sandecja Nowy Sącz.

29 Kolejka 17 - 18 maja

   
17.05 Sobota g. 17:00   Hetman Zamość - Górnik Łęczna
16.05 Piątek g. 17:00   Wisłoka Dębica - Sandecja
17.05 Sobota g. 17:00   Stal Rzeszów - Wierna Małogoszcz
18.05 Niedziela g. 17:00   Kolejarz Stróże - Avia Świdnik
17.05 Sobota g. 17:00   Okocimski - Łada Biłgoraj
17.05 Sobota g. 17:00   KSZO Ostrowiec - Resovia
18.05 Niedziela g. 17:00   Naprzód Jędrzejów - Orlęta Radzyń
17.05 Sobota g. 16:00   Przebój Wolbrom - Hutnik Kraków
    Pauza: Górnik Wieliczka.

30 Kolejka 21 maja

   
21.05 Środa g. 17:00   Górnik Łęczna - Przebój Wolbrom
21.05 Środa g. 17:00   Hutnik Kraków - Naprzód Jędrzejów
21.05 Środa g. 17:00   Orlęta Radzyń - KSZO Ostr.
21.05 Środa g. 17:00   Resovia - Okocimski KS Brzesko
21.05 Środa g. 17:00   Łada Biłgoraj - Kolejarz Stróże
21.05 Środa g. 17:00   Avia Świdnik - Stal Rzeszów
21.05 Środa g. 17:00   Górnik Wieliczka - Wisłoka Dębica
21.05 Środa g. 17:00   Sandecja - Hetman Zamość
    Pauza: Wierna Małogoszcz

31 Kolejka 24 - 25 maja

   
24.05 Sobota g. 17:00   Sandecja - Górnik Łęczna
25.05 Niedziela g. 17:00   Hetman Zamość - Górnik Wieliczka
25.05 Niedziela g. 17:00   Wisłoka - Wierna Małogoszcz
24.05 Sobota g. 17:00   Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj
25.05 Niedziela g. 17:00   Kolejarz Stróże - Resovia
25.05 Niedziela g. 17:00   Okocimski - Orlęta Radzyń Podlaski
24.05 Sobota g. 17:00   KSZO Ostrowiec - Hutnik Kraków
25.05 Niedziela g. 17:00   Naprzód Jędrzejów - Przebój Wolbrom
    Pauza: Avia Świdnik

32 Kolejka 31 maja - 1 czerwca

   
31.05 Sobota   Górnik Łęczna - Naprzód Jędrzejów
31.05 Sobota   Przebój Wolbrom - KSZO Ostrowiec
31.05 Sobota   Hutnik Kraków - Okocimski
1.06 Niedziela   Orlęta Radzyń P. - Kolejarz
31.05 Sobota   Resovia - Stal Rzeszów
31.05 Sobota   Avia Świdnik - Wisłoka Dębica
31.05 Sobota   ierna Małogoszcz - Hetman
30.05 Piątek   Górnik Wieliczka - Sandecja
    Pauza: Łada Biłgoraj

33 Kolejka 7 czerwca

   
07.06 Sobota g. 17:00   Górnik Wieliczka - Górnik Łęczna
07.06 Sobota g. 17:00   Sandecja - Wierna Małogoszcz
07.06 Sobota g. 17:00   Hetman Zamość - Avia Świdnik
07.06 Sobota g. 17:00   Wisłoka Dębica - Łada Biłgoraj
07.06 Sobota g. 17:00   Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń P.
07.06 Sobota g. 17:00   Kolejarz - Hutnik Kraków
07.06 Sobota g. 17:00   Okocimski - Przebój Wolbrom
07.06 Sobota g. 17:00   KSZO Ostrowiec - Naprzód Jędrzejów
    Pauza: Resovia

34 Kolejka 15 czerwca


   
15.06 Niedziela g. 17:00   Górnik Łęczna - KSZO Ostrowiec
15.06 Niedziela g. 17:00   Naprzód Jędrzejów - Okocimski
15.06 Niedziela g. 17:00   Przebój Wolbrom - Kolejarz
15.06 Niedziela g. 17:00   Hutnik Kraków - Stal Rzeszów
15.06 Niedziela g. 17:00   Resovia - Wisłoka Dębica
15.06 Niedziela g. 17:00   Łada Biłgoraj - Hetman Zamość
15.06 Niedziela g. 17:00   Avia Świdnik - Sandecja Nowy Sącz
15.06 Niedziela g. 17:00   Wierna - Górnik Wieliczka
15.06 Niedziela g. 17:00   Pauza: Orlęta Radzyń Podlaski
 

Komentarze

komentarze

Jeszcze nie ma komentarzy do tego artykułu...



Strona 1 z 0 ( 0 komentarze )

Wpisz komentarz poniżej.

* Podanie adresu e-mail nie jest obowiazkowe. Nie będzie on wyświetlany, jest widoczny tylko dla administratora

Sądecki Bartnik - Hotel