Advertisement


Jesienny terminarz spotkań III ligi

     W tym sezonie zagra w III lidze 17 drużyn.

    Poza Kolejarzem w grupie tej zaprezentują się: Avia Świdnik, Górnik Łęczna, Górnik Wieliczka, Hetman Zamość, Hutnik Kraków, KSZO Ostrowiec Św., Łada Biłgoraj, Naprzód Jędrzejów, Okocimski Brzesko, Orlęta R. Podlaski, Przebój Wolbrom, Resovia, Sandecja Nowy Sącz, Stal Rzeszów, Wierna Małogoszcz i Wisłoka Dębica.

     Jesienny terminarz spotkań III ligi wygląda następująco:

 

 

1 kolejka 11-12 sierpnia 

11.08 - sobota

11.08 - sobota

12.08 - niedziela

11.08 - sobota

12.08 - niedziela

11.08 - sobota

12.08 - niedziela

11.08 - sobota

 

17:00

18:00

16:00

17:00

17:00

17:00

17:00

19:00

pauza

Wierna Małogoszcz - Górnik Łęczna

Avia Świdnik - Górnik Wieliczka

Łada Biłgoraj - Sandecja Nowy Sącz

Resovia - Hetman Zamość

Orlęta R. Podlaski - Wisłoka Dębica

Przebój Wolbrom - Stal Rzeszów

Naprzód Jędrzejów - Kolejarz

KSZO Ostrowiec Św. - Okocimski Brzesko

Hutnik Kraków 

  
2 kolejka 15 sierpnia

15.08 - środa

15.08 - środa

15.08 - środa

15.08 - środa

15.08 - środa

15.08 - środa

15.08 - środa

12.09 - środa

18:00

18:00

17:00

17:00
 
17:00

17:00

17:00

16:00

pauza

Górnik Łęczna - Okocimski Brzesko

Kolejarz - KSZO Ostrowiec Św.

Stal Rzeszów - Naprzód Jędrzejów

Hetman Zamość - Orlęta R. Podlaski

Sandecja Nowy Sącz - Resovia

Górnik Wieliczka - Łada Biłgoraj

Wierna Małogoszcz - Avia Świdnik

Wisłoka Dębica - Hutnik Kraków 

Przebój Wolbrom


3 kolejka 18-19 sierpnia

18.08 - sobota

19:08 - niedziela

18.08 - sobota

19:08 - niedziela

18.08 - sobota

18.08 - sobota

19:08 - niedziela

19:08 - niedziela

 

17:30

16:00

17:00

17:00

17:00

17:00

19:00

17:30 

pauza 

Avia Świdnik - Górnik Łęczna

Łada Biłgoraj - Wierna Małogoszcz

Resovia - Górnik Wieliczka

Orlęta R. Podlaski - Sandecja Nowy Sącz

Hutnik Kraków  - Hetman Zamość

Przebój Wolbrom - Wisłoka Dębica

KSZO Ostrowiec Św. - Stal Rzeszów

Okocimski Brzesko - Kolejarz

Naprzód Jędrzejów


4 kolejka 25-26 sierpnia

24.08 - piątek

25.08 - sobota

25.08 - sobota

25.08 - sobota

25.08 - sobota 

25.08 - sobota

25.08 - sobota

25.08 - sobota

 

17:00

17:30

17:00

17:00

17:00

17:00

17:00

17:00

pauza 

Górnik Wieliczka - Orlęta R. Podlaski

Górnik Łęczna - Kolejarz

Stal Rzeszów - Okocimski Brzesko

Wisłoka Dębica - Naprzód Jędrzejów

Hetman Zamość - Przebój Wolbrom

Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków

Wierna Małogoszcz - Resovia

Avia Świdnik - Łada Biłgoraj

KSZO Ostrowiec Św.


5 kolejka 1-2 września

1.09 - sobota

2.09 - niedziela

2.09 - niedziela

1.09 - sobota

1.09 - sobota

2.09 - niedziela 

1.09 - sobota

2.09 - niedziela

 

16:00

17:00

17:00

17:00

17:00

17:00

18:00

18:00 

pauza 

Łada Biłgoraj - Górnik Łęczna

Resovia - Avia Świdnik

Orlęta R. Podlaski - Wierna Małogoszcz

Hutnik Kraków - Górnik Wieliczka

Przebój Wolbrom - Sandecja Nowy Sącz

Naprzód Jędrzejów - Hetman Zamość

KSZO Ostrowiec Św. - Wisłoka Dębica

Kolejarz - Stal Rzeszów

Okocimski Brzesko


6 kolejka 5 września

5.09 - środa

5.09 - środa

5.09 - środa

5.09 - środa

5.09 - środa

5.09 - środa

5.09 - środa

5.09 - środa

 

17:00

17:00

17:00

17:00

17:00

17:00

17:00

17:00

pauza 

Górnik Łęczna - Stal Rzeszów

Wisłoka Dębica - Okocimski Brzesko

Hetman Zamość - KSZO Ostrowiec Św.

Sandecja Nowy Sącz - Naprzód Jędrzejów

Górnik Wieliczka - Przebój Wolbrom

Wierna Małogoszcz - Hutnik Kraków

Avia Świdnik - Orlęta R. Podlaski

Łada Biłgoraj - Resovia

Kolejarz


7 kolejka 8-9 września


8.09 - sobota

9.09 - niedziela

8.09 - sobota

9.09 - niedziela

8.09 - sobota 

9.09 - niedziela

9.09 - niedziela 

12.09 - środa

 

17:00

16:00

16:00

16:00

18:00

17:00

17:00

17:00

pauza 

Resovia - Górnik Łęczna

Orlęta R. Podlaski - Łada Biłgoraj

Hutnik Kraków - Avia Świdnik

Naprzód Jędrzejów - Górnik Wieliczka

KSZO Ostrowiec Św. - Sandecja Nowy Sącz

Okocimski Brzesko - Hetman Zamość

Kolejarz - Wisłoka Dębica

Przebój Wolbrom - Wierna Małogoszcz

Stal Rzeszów  


8 kolejka 15-16 września

 

14.09 - piątek

15.09 - sobota

15.09 - sobota

15.09 - sobota

15.09 - sobota

16.09 - niedziela 

15.09 - sobota 

 

 

16:00

16:00

17:00

17:00

16:00

15:00

16:00

 

pauza 

Górnik Wieliczka - KSZO Ostrowiec Św.

Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów

Hetman Zamość - Kolejarz

Sandecja Nowy Sącz - Okocimski Brzesko

Wierna Małogoszcz - Naprzód Jędrzejów

Łada Biłgoraj - Hutnik Kraków

Resovia - Orlęta R. Podlaski

Avia Świdnik - Przebój Wolbrom

Górnik Łęczna


9 kolejka 19 września

19.09 - środa

19.09 - środa

19.09 - środa

19.09 - środa

19.09 - środa

19.09 - środa

19.09 - środa

19.09 - środa

 

16:00

16:00

15:30

16:00

17:00

16:30

17:00

16:00

pauza 

Orlęta R. Podlaski - Górnik Łęczna

Hutnik Kraków - Resovia

Przebój Wolbrom - Łada Biłgoraj

Naprzód Jędrzejów - Avia Świdnik

KSZO Ostrowiec Św. - Wierna Małogoszcz

Okocimski Brzesko - Górnik Wieliczka

Kolejarz - Sandecja Nowy Sącz

Stal Rzeszów - Hetman Zamość

Wisłoka Dębica


10 kolejka 22-23 września

22.09 - sobota

22.09 - sobota

22.09 - sobota

22.09 - sobota

22.09 - sobota

23.09 - niedziela

22.09 - sobota

23.09 - niedziela 

 

16:00

15:00

16:00

15:00

16:00

15:00

16:00

15:00

pauza 

Górnik Łęczna - Wisłoka Dębica

Sandecja Nowy Sącz - Stal Rzeszów

Górnik Wieliczka - Kolejarz

Wierna Małogoszcz - Okocimski Brzesko

Avia Świdnik - KSZO Ostrowiec Św.

Łada Biłgoraj - Naprzód Jędrzejów

Resovia - Przebój Wolbrom

Orlęta R. Podlaski - Hutnik Kraków

Hetman Zamość 


11 kolejka 29-30 września

29.09 - sobota

30.09 - niedziela 

30.09 - niedziela

29.09 - sobota

29.09 - sobota 

30.09 - niedziela

29.09 - sobota

29.09 - sobota

 

15:00

15:00

15:00

18:00

15:00

15:00

15:00

15:00

pauza 

Hutnik Kraków - Górnik Łęczna

Przebój Wolbrom - Orlęta R. Podlaski

Naprzód Jędrzejów - Resovia

KSZO Ostrowiec Św. - Łada Biłgoraj

Okocimski Brzesko - Avia Świdnik

Kolejarz - Wierna Małogoszcz

Stal Rzeszów - Górnik Wieliczka

Wisłoka Dębica - Hetman Zamość

Sandecja Nowy Sącz


12 kolejka 6-7 października

6.10 - sobota

6.10 - sobota

6.10 - sobota

7.10 - niedziela

6.10 - sobota

7.10 - niedziela

6.10 - sobota

 

15:00

14:00

15:00

14:00

15:00

15:00

14:30

 

pauza 

Górnik Łęczna - Hetman Zamość

Sandecja Nowy Sącz - Wisłoka Dębica

Wierna Małogoszcz - Stal Rzeszów

Łada Biłgoraj - Okocimski Brzesko

Resovia - KSZO Ostrowiec Św.

Orlęta R. Podlaski - Naprzód Jędrzejów

Hutnik Kraków - Przebój Wolbrom

Avia Świdnik - Kolejarz

Górnik Wieliczka


13 kolejka 13-14 października

13.10 - sobota

14.10 - niedziela 

13.10 - sobota 

13.10 - sobota

14.10 - niedziela

13.10 - sobota

13.10 - sobota

13.10 - sobota

14:00

15:00

17:00

15:30

15:00

15:00

14:00

15:00

pauza 

Przebój Wolbrom - Górnik Łęczna

Naprzód Jędrzejów - Hutnik Kraków

KSZO Ostrowiec Św. - Orlęta R. Podlaski

Okocimski Brzesko - Resovia

Kolejarz - Łada Biłgoraj

Stal Rzeszów - Avia Świdnik

Wisłoka Dębica - Górnik Wieliczka

Hetman Zamość - Sandecja Nowy Sącz

Wierna Małogoszcz 


14 kolejka 20-21 października

19.10 - piątek

20.10 - sobota

20.10 - sobota 

21.10 - niedziela 

20.10 - sobota

21.10 - niedziela

20.10 - sobota

20.10 - sobota 

15:00

15:00

14:00

14:00

15:00

14:00

14:00

14:00

pauza 

Górnik Wieliczka - Hetman Zamość

Górnik Łęczna - Sandecja Nowy Sącz

Wierna Małogoszcz - Wisłoka Dębica

Łada Biłgoraj Stal Rzeszów

Resovia - Kolejarz

Orlęta R. Podlaski - Okocimski Brzesko

Hutnik Kraków - KSZO Ostrowiec Św.

Przebój Wolbrom - Naprzód Jędrzejów

Avia Świdnik


15 kolejka 27-28 października

28.10 - niedziela

27.10 - sobota

27.10 - sobota

28.10 - niedziela

27.10 - sobota

27.10 - sobota 

28.10 - niedziela

27.10 - sobota 

14:00

17:00

14:00

14:00

14:00

13:00

13:00

13:00

pauza 

Naprzód Jędrzejów - Górnik Łęczna

KSZO Ostrowiec Św. - Przebój Wolbrom

Okocimski Brzesko - Hutnik Kraków

Kolejarz - Orlęta R. Podlaski

Stal Rzeszów - Resovia

Wisłoka Dębica - Avia Świdnik

Hetman Zamość - Wierna Małogoszcz

Sandecja Nowy Sącz - Górnik Wieliczka

Łada Biłgoraj 


16 kolejka 3-4 listopada

3.11 - sobota

3.11 - sobota

4.11 - niedziela

4.11 - niedziela  

3.11 - sobota

3.11 - sobota

4.11 - niedziela

 

 

14:00

13:00

13:00

13:00

11:00

13:00

13:00

 

pauza 

Górnik Łęczna - Górnik Wieliczka

Wierna Małogoszcz - Sandecja Nowy Sącz

Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica

Orlęta R. Podlaski - Stal Rzeszów

Hutnik Kraków - Kolejarz

Przebój Wolbrom -  Okocimski Brzesko

Naprzód Jędrzejów - KSZO Ostrowiec Św.

Avia Świdnik - Hetman Zamość

Resovia


17 kolejka 10-11 listopada

10.11 - sobota

10.11 - sobota 

11.11 - niedziela

10.11 - sobota

10.11 - sobota

11.11 - niedziela

11.11 - niedziela 

 

17:00

13:30

13:00

14:00

13:30

13:00

11:00

 

pauza 

KSZO Ostrowiec Św. - Górnik Łęczna

Okocimski Brzesko - Naprzód Jędrzejów

Kolejarz - Przebój Wolbrom

Stal Rzeszów - Hutnik Kraków

;;Wisłoka Dębica - Resovia

Hetman Zamość - Łada Biłgoraj

Sandecja Nowy Sącz - Avia Świdnik

Górnik Wieliczka - Wierna Małogoszcz

Orlęta R. Podlaski

 

 

 

 

 

 

Komentarze

komentarze

Jeszcze nie ma komentarzy do tego artykułu...



Strona 1 z 0 ( 0 komentarze )

Wpisz komentarz poniżej.

* Podanie adresu e-mail nie jest obowiazkowe. Nie będzie on wyświetlany, jest widoczny tylko dla administratora

Sądecki Bartnik - Hotel